Жовтень 26, 2017

WeChat - все життя в одному додатку

WeChat - все життя в одному додатку

Про те, що таке WeChat, відомо не всім українцям. Взагалі, про цей унікальний китайський додаток, запущений компанією Tencent, мало кому відомо, крім самих жителів Китаю. Але для китайців WeChat - це продовження реального життя у віртуальному - і навпаки. Епоха ПК тут давно залишилася в минулому, теперішній час проживається в ері мобільних технологій.

Що вміє WeChat? Практично все. Спочатку він розроблявся, як месенджер, але засновники вирішили взяти місію вище, і зробити додаток максимально корисним для людей.

Зараз тут можна:

 1. Здійснювати обмін фото, текстовими і голосовими повідомленнями.
 2. Викликати таксі.
 3. Стежити за подіями в житті зірок.
 4. Замовляти їжу.
 5. Грати.
 6. Реєструватися на рейси.
 7. Купувати квитки в кінотеатри.
 8. Відправляти грошові перекази друзям та рідним.
 9. Оплачувати комунальні рахунки.
 10. Оформляти запис до лікаря.
 11. Читати статті різних видань.
 12. Розпізнавати пісні.
 13. Займатися благодійністю.

Зручність у тому, що користувач відразу залогінений для всіх цих операцій, його не змушують робити додаткові реєстрації і зайві рухи в цілому. Установка WeChat абсолютно безкоштовна. До речі, про платежі: розрахунки проводяться через Гаманець, де потрібно всього лише клікнути на послугу, яку хочеш оплатити. Є й інша форма оплати - офлайн за допомогою QR-коду.Додаток використовує майже всі можливості смартфона: камеру - для сканування і перекладу тексту, мікрофон для пошуку аудіо, Bluetooth - для розширення кола друзів і т.д. Такі, здавалося б, складні мобільні технології, у реальності досить прості. Найближчим часом щось подібне ми можемо очікувати і в Україні.