Листопад 03, 2017

Fintech Ukraine 2017: чиї стартапи "розірвуть" громадськість

Fintech Ukraine 2017: чиї стартапи "розірвуть" громадськість

14 фінтех стартапів України готові завойовувати ринки. У рамках конференції учасники зможуть проголосувати за стартаперів та визначити їх кращі пропозиції шляхом голосування. Розробки команд будуть продемонстровані публіці у рамках заходу.У переліку учасників представлені унікальні проекти.  

MOCash пропонують бізнесменам отримувати позики дистанційно, без виконання стандартних умов - поруки та застави. Також власники бізнесу зможуть виступити в якості інвесторів українських проектів.


PayCore.io пропонує маршрутизацію платежів для тих, хто розвиває або є користувачем онлайн-бізнесу. Проект дозволяє економити на проведенні платежів, знижувати комісійні, працювати з різними валютами в режимі онлайн.

Uplata спрощує банківський продукт. Іншими словами це буде банківський сервіс "для чайників", переведений у небанківську площину.

Crypto Art - фонд інвестицій, що допомагає бізнесменам-інвесторам в умовах розумного ризику примножувати свої капітали на криптовалютном ринку. У числі учасників ще багато інноваційних продуктів і бізнес-рішень. Грошові перекази, онлайн-сервіси та інші технології, представлені користувачам в ультрасучасних тенденціях, будуть обговорюватися на конференції. 

Ведення бізнесу сьогодні переходить до інтернет-площини, і подібні заходи демонструють можливості українського національного продукту на ринку цифрових і електронних технологій.