Листопад 10, 2017

5 сенсаційних прогнозів від економіста-футуролога

5 сенсаційних прогнозів від економіста-футуролога

Шведа К'єлла Нордстрема із завмиранням серця слухає весь світ. Він - автор світових книжкових бестселерів, доцент Інституту міжнародного бізнесу, список його регалій можна продовжувати і продовжувати. Пророцтва, а точніше прогнози футуролога роками збуваються з дивовижною точністю. Отже, що ж передбачив Кьелл світові, і яким він бачить його найближче майбутнє:

  1. Все, що може підлягати оцифруванню і переведенню до електронного формату, буде переведено і оцифровано. Це і освіта, і повсякденне життя, і покупки, і медицина, і транспорт - майже все! Кожен предмет, який в теорії можна наділити розумом, стане "розумним".
  2. На зміну маленьким містам прийдуть величезні об'єднані мегаполіси. Це станеться вже через 30 років, кількість таких мегаполісів на всій Землі буде прирівнюватися до 600.
  3. Практично всі бізнес-ідеї та плани, впроваджені близько п'яти років тому, сьогодні вже втратили свою актуальність. Далі ринок інновацій у всіх сферах буде змінюватися ще швидше. 
  4. Бізнес майбутнього базуватиметься на ніші спрощення і здешевлення ринку надання послуг. Програми для повсякденного життя, бронювання, побачень, грошових розрахунків, замовлення продуктів - все це буде максимально спрощуватися. 
  5. Криптовалюти в майбутньому стануть більш регульовані, а на технології блокчейн буде побудовано все, що тільки можна на ній побудувати. Вона буде існувати нарівні з Інтернетом.

Кожний прогноз К'єлла заснований на аналізі та підрахунках. З огляду на швидкість розвитку інновацій в світі, ці припущення логічні і здійсненні на всі 100%.